Instalace solárního zařízení pro ohřev TUV s přitápěním a ohřevem vody v bazénu v obci Koloděje nad Lužnicí, 2013

V roce 2013 jsem rekonstruoval svojí chatu v Jihočeském kraji. V rámci této rekonstrukce jsem se rozhodl pro vybudování termického solárního zařízení pro ohřev užitkové vody, ohřev vody v bazénu a vytápění chaty.

Z několika firem, na které jsem si sehnal kontakt, jsem nakonec oslovil společnost Slunce Invest s.r.o. Od prvního jednání jsem měl z této firmy dobrý dojem. Potrpím si na dodržení slova, kvalitní a dobře odvedenou práci. Mám rád, když se dohodneme na schůzce v určitý den, hodinu a na schůzku se obě strany včas dostaví a když nabídková cena platí i při dokončení stavby. Firma pro vybudování zařízení použila deklarované kvalitní materiály a odvedla kvalitní práci. Ve všech těchto souvislostech velmi oceňuji vždy korektní jednání jednatele společnosti Slunce Invest s.r.o. pana Jana Turka.

Nejvíc jsem ale spokojen z toho, že solární zařízení dokonale funguje a přináší užitek. Celé léto jsme měli vodu v bazénu ohřátou na 30 stupňů a slunce nám ohřívá i užitkovou vodu pro potřebu domácnosti. Společnost Slunce Invest s.r.o. mohu každému jen doporučit.

JUDr. Miroslav Neuman, Koloděje nad Lužnicí, reditel@sistel.cz