Kariéra

Máme štěstí, že jsme do firmy našli šikovné a loajální lidi, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Pořád ale nejsme kompletní. K tomu, abychom mohli obsloužit co nejvíce zákazníků bychom ještě alespoň dva šikovné pracovníky potřebovali. Podívej se, jestli by tato práce nebyla pro tebe!

Instalatér/topenář

  • Náplň práce: instalace rozvodů vody a topení, montáž kotlů, tepelných čerpadel, termických solárních systémů
  • Nabízíme: přátelský kolektiv, nástupní plat minimálně 35 000 Kč, stravenkový paušál a po roce také příspěvek na penzi
  • Požadujeme: vyučení v oboru instalatér/topenář, alespoň 5 let praxe

Elektrikář

  • Náplň práce: připojování tepelných čerpadel, regulací, fotovoltaických systémů
  • Požadujeme: vyučení v oboru elektrikář/elektrotechnik, alespoň 5 let praxe

Máte zájem se stát součástí
našeho týmu?

Zavolejte nám
775 913 150

Napište nám
alice.turkova@slunceinvest.cz